W ramach podpisanych umów agencyjnych, oferujemy wyjazdy kilkunastu, największych tour operatorów. Zgodnie z obowiązującą ustawą o usługach turystycznych, wszystkie oferowane przez nas wycieczki mają taką samą cenę jak kupowane bezpośrednio w biurze tour operatora lub u innego agenta.

W Travel Concierge mogą Państwo liczyć jednak na większą różnorodność wycieczek, naszą fachową wiedzę, pomoc przy wyborze kierunku. Oferujemy także szereg usług dodatkowych jak pomoc w uzyskaniu wizy, dodatkowe ubezpieczenie, indywidualne transfery. Służymy także praktycznymi radami przed wyjazdem oraz możemy zająć się wyrobieniem wizy. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów indywidualnych.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie i Twojej rodziny ofertę wakacji marzeń. Powiedz nam o swoich pomysłach i wymaganiach, wtedy będziemy mogli odpowiednio dostosować ofertę do Twoich potrzeb.

Co roku wyjeżdżamy do różnych zakątków świata, by poznać hotele i zdobyć wiedzę praktyczną, którą możemy się później z Państwem podzielić.

A jeśli Twoja firma organizuje wyjazdy firmowe, możesz nas spokojnie polecić.

WYSZUKIWARKA WYCIECZEK

Zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki wycieczek

WYSZUKIWARKA

lub zapraszamy do kontaktu osobistego.

MASZ PYTANIE?