Wyjazdy na indywidualne zamówienie są możliwe zarówno w oparciu o dostępne na rynku pakiety, jak również oferty „szyte na miarę”. Odpowiada Ci termin i hotel oferowany przez tradycyjne biuro podróży (typu Itaka, TUI, Grecos Holiday itp.) i wolisz lecieć bezpośrednio samolotem czarterowym, ale nie interesuje Cię już wspólny transfer z innymi turystami oraz standardowy pokój. Jest na to rozwiązanie. Zrób rezerwację za naszym pośrednictwem, a my dodatkowo zamówimy dla Ciebie indywidualny transfer, pokój o podwyższonym standardzie, inny pakiet wyżywienia, wycieczkę itp.

Jeśli natomiast Twoje potrzeby są zupełnie inne niż tzw. turysty masowego i chcesz, aby wyjazd był dokładnie taki jak sobie wymyśliłeś, to my spełnimy Twoje marzenia.
Posiadając kontakty na całym świecie i bazując na doświadczeniu i praktyce, zorganizowaliśmy już wiele wyjazdów na zamówienie osób indywidualnych m.in. do Brazylii, Ekwadoru, na Kubę, Mauritius, Madagaskar, do Kenii i RPA, Australii, USA, Tajlandii i większości państw europejskich.
Niezależnie od tego czy chcesz zorganizować swój ślub na Malediwach, polecieć balonem w Walencji, wyczarterować katamaran w Key West czy wynająć polskojęzycznego przewodnika na Sri Lance, możemy Ci w tym pomóc.

Realizując wyjazd z naszym biurem, w zamian uzyskujesz naszą wiedzę, wsparcie, bezpieczeństwo i pomoc w nagłych sytuacjach. Dla nas Twoje zamówienie kończy się dopiero w momencie Twojego powrotu do kraju.
W momencie przygotowania oferty, znasz wszystkie koszty, bez niespodzianek i ukrytych dopłat.

MASZ PYTANIE?