Kompleksowo zajmujemy się organizacją podróży służbowych – rezerwacją i wystawianiem biletów lotniczych linii zrzeszonych w IATA, przewoźników niskokosztowych (linii low cost) oraz linii, które nie funkcjonują na rynku polskim; wystawianiem biletów kolejowych, autobusowych, promowych itp.; rezerwacją hoteli oraz samochodów; ubezpieczeniami turystycznymi, a także pośrednictwem w zakresie uzyskania wiz. Na zamówienie czarterujemy samoloty oraz organizujemy wyjazdy z zakresu MICE (spotkania, incentive travel, kongresy i eventy).

Pracujemy na międzynarodowym systemie Amadeus, będącym największym na świecie dostawcą biletów lotniczych i hoteli. W zakresie rezerwacji hotelowych współpracujemy z kilkunastoma systemami rezerwacyjnymi, uzyskując tym samym efekt skali oraz najwyższe zniżki.

Naszym klientom korporacyjnym oferujemy specjalny, dedykowany system rezerwacyjny, gdzie w prosty i szybki sposób mogą sprawdzić połączenia i dostępne hotele. To co jednak wyróżnia nasze biuro to kreatywność, elastyczność i efektywność w działaniu, dlatego zachęcamy do kontaktu osobistego. W przypadku podpisania umowy gwarantujemy przejrzyste i uczciwe warunki współpracy, szybkość w udzieleniu odpowiedzi, skuteczność realizacji oraz 24h assistance.
Nie wierzysz, sprawdź.

SYSTEM REZERWACYJNY

NASZE REFERENCJE

MASZ PYTANIE?