ZADZWOŃ,
UMÓW SIĘ Z NASZYM KONSULTANTEM

SPRAWDŹ

Bogate, ponad 15-letnie doświadczenie w branży turystycznej na stanowiskach kierowniczych, pasja podróżowania i sprawiania satysfakcji innym doprowadziły do powstania Travel Concierge.

Travel Concierge to biuro dedykowane tym klientom korporacyjnym i indywidualnym, którzy cenią sobie czas i pieniądze. Pracujemy na zlecenie, a więc pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów w każdym wyznaczonym miejscu i czasie, opracowujemy autorskie programy w oparciu o cele i potrzeby, służymy wiedzą, doświadczeniem i kontaktami.

U nas możesz zamówić wyjazd dla swoich pracowników czy klientów, zarówno krajowy i zagraniczny, kupić wycieczkę na wakacje czy prezent w postaci bonu podróżnego dla bliskich. Zajmujemy się także kompleksowo obsługą podróży służbowych.

Jednym słowem pomożemy i wyręczymy we wszystkich sprawach związanych z szeroko pojętymi usługami turystycznymi. Stawiamy przede wszystkim na jakość i wyjątkowe, indywidualne podejście.

Jesteśmy członkiem SOIT - Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel

SITE_Poland_name_cmyk

Jesteśmy członkiem SITE - Society for Incentive Travel Excellence, międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego ponad 2000 firm z całego świata.

Posiadamy certyfikat Rzetelnej Firmy.